Odpadamy z Pucharu, ale z podniesioną głową!

LKS Rybna w 1/32 Pucharu Polski przegrywa na własnym boisku z broniącą tego trofeum Małopanwią Ozimek 2:4 (0:1), dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Przemek Szczupakowski.

Mimo porażki nasz zespół nie ma się czego wstydzić, stworzyliśmy sobie sporo okazji do zdobycia bramki, po meczu kibice nagrodzili zawodników brawami za walkę i zaangażowanie. Zdjęcia z tego spotkania oczywiście na naszym profilu na facebooku.
Jeżeli nasz zespół do każdego meczu ligowego będzie podchodził z podobnym zaangażowanie o wyniki meczów ligowych możemy być spokojni. Jednak pamiętajmy że to tylko mecz pucharowy, teraz czeka nasz zespół zgoła inny pojedynek i ciężka walka o ligowe punkty. W sobotę mecz w Kolonowskich ze zgoła odmiennym rywalem....początek godz. 17.00. Zapraszamy