Inauguracja na własnym stadionie!

W sobotę inauguracja ligi na własnym stadionie, LKS Rybna podejmie Widawę Wilków. Początek meczu o godz. 17.00.

Widawa Wilków to zespół który powstał na gruzach Widawy Lubskiej, która oddała swoje miejsce w lidze okręgowej do dyspozycji OSP Wilków. Początek nowego sezonu dla zespołu naszego najbliższego rywala nie był udany, na własnym boisku bowiem Widawa uległa Startowi Dobrodzień aż 0:9. Z informacji jakie jednak do nas dochodzą Widawa nie grała jeszcze w optymalnym zestawieniu wyjazdy i dalsze załatwianie zawodników w otwartym jeszcze oknie transferowym, każą sądzić że Widawa do Rybnej przyjedzie postawić nam trudne warunki i powalczyć o pierwsze ligowe punkty. Jako że nasza liga jest nieprzewidywalna to z pewnością lekceważyć przeciwnika nie można, tym bardziej że w poprzednich sezonach nasz zespół do potentatów też nie należał. Przypomnieć można sobie tutaj sytuację kiedy to na własnym boisku w poprzednim sezonie ograliśmy Unię Kolonowskie aż 7:0, która wówczas w poprzedniej kolejce ograła faworyta z Mechnic w stosunku 5:2. Co pokazuję że w naszej lidze mecz meczowi nie równy i nikt na pewno nie przejeżdża kilkadziesiąt kilometrów żeby się na boisku położyć.

Nasz zespół dobrze rozpoczął sezon zwycięstwem w Zawadzkiem i aby podtrzymać passę i morale w zespole zagra w sobotę z pewnością o pełną pulę. Aby jednak ten plan wykonać będzie musiał pozostawić na boisku dużo serca i zdrowia. W sobotę nie zagrają Przemek Szczupakowski (sprawy zawodowe) i Sebastian Adasik (urlop). Wracają jednak nieobecni w Zawadzkiem bracia Trybulec, Wojtek Chaszczewski i Grzesiu Chmielewski i Jarosław Frańczyk.

Zapraszamy na to arcyciekawe spotkanie w sobotę do Rybnej na godz. 17.00!!!