Inauguracja w Zawadzkiem!

LKS Rybna w sobotę zainauguruje nowy sezon w lidze okręgowej, rywalem Rekinów będzie beniaminek z Zawadzkiego. Już w pierwszym podejściu trafia się nam najdalszy wyjazd ze wszystkich wyjazdów w całym sezonie ponad 70 km.

Występ naszego zespołu w tym spotkaniu to wielka zagadka, już w sobote będziemy mogli się przekonać czego będziemy mogli się spodziewać po Rekinach po przebudowie zespołu w nowym sezonie.

Rywal z Zawadzkiego to solidny zespół który w cuglach wygrał swoją grupę klasy A w minionym sezonie, zdobywając 74 punkty wygrywając 24 mecz w w 28 spotkaniach ligowych i zdybyła aż 96 bramek tracąc 23. W spotkaniu sparingowym ograł Naprzód Jemielnicę spadkowicza z IV ligi.

Jako że ten mecz jest na terenie beniaminka na inauguracje można się spodziewać pełnych trybun i bardzo ciekawego widowiska. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten arcyciekawy mecz.

I kolejka ligi okręgowej

Stal Zawadzkie - LKS Rybna