Dinozaury w Rybnej!

LKS Rybna w sobotnie popołudnie zmierzy się z jednym z faworytów ligi KS Krasiejów, zwanymi popularnie "Dinozaurami". Początek meczu na stadionie w Rybnej o godz. 16.00. Sędzią sobotniego meczu będzie Marek Giza, a na liniach pomagać mu będą Leszek Nowak oraz Piotr Lebok.

KS Krasiejów to dobrze nam znany zespół z wyróżniającymi się w naszej lidze zawodnikami takimi jak Pinkawa, Oblicki czy Słupik, którzy strzelają 70% bramek w sezonie dla ekipy naszego dzisiejszego przeciwnika.

Nasz zespół do meczu niestety nie będzie mógł zagrać w najsilniejszym zestawieniu z powodu kontuzji i wyjazdów. MIejmy jednak nadzieje że nasi zawodnicy pokażą się z dobrej strony i zawalczą o kolejny dorobek punktowy.

Poniżej zestaw meczy na weekend

LIGA WOJEWÓDZKA, VI Kolejka

Sobota, 20.09.2014, 16:00: